Xııı. İleri Artroplasti Kursu


Sevgili Meslektaşlarımız,


Kalça Diz Artroplasti Derneği’nin her yıl düzenlediği “İleri Artroplasti Kursu” 22-23 Kasım tarihlerinde Bursa Medicabil Hastanesi’nde yapılacaktır. Bir yıl kalça, bir yıl diz artroplastisi konularında yapılmakta olan İleri Artroplasti Kursu bu yıl “Kalça Artroplastisi” konulu olacaktır.

İleri Artroplasti Kurslarındaki amacımız, Artroplasti konusunda çalışan ve bu konuya ilgi duyan Ortopedi ve Travmatoloji hekimlerinin ve son sene asistanlarının eğitimlerine katkıda bulunmaktır.

Bu yılki “İleri Artroplasti Kursu”, Kalça Artroplastisi Cerrahisinde “Zor primer kalça protezi”, “Primer kalça protez komplikasyonları ve çözümleri “ ile “Revizyon kalça protezi” konularına odaklı olacak; konular video destekli teorik dersler ve olgu tartışmaları şeklinde interaktif tartışma ortamında işlenecektir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da, canlı ameliyat uygulamaları toplantı salonundan naklen yayınlanacaktır.

Kursta teorik konular, olgu tartışmaları ve canlı ameliyatlar, Artroplasti konusunda usta hocalarımızın katkıları ile gerçekleştirilecektir.

Artroplastideki güncel konuların ele alınacağı kursumuz ancak sizlerin destek ve katkılarınızla başarılı olabilecektir.

XIII. İleri Artroplasti Kursunda buluşmak üzere….Prof. Dr. Semih Aydoğdu

Kurs Başkanı

Prof. Dr. Bülent Atilla

Dernek BaşkanıProgram için tıklayınız,

Online kayıt için tıklayınız,

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Dikkat

Yorum yazıp okuyabilmek için dernek üyesi olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.

Yorumlar