Cerrahtan -Cerraha Eğitim Kursu 2019 - İzmir


Saygıdeğer Meslektaşlarımız;

Derneğimiz tarafından geçen yıl ilki Ankara'da ikincisi ise İstanbul'da yapılan pratik uygulamaya yönelik eğitim kursu çok olumlu eleştiriler almıştı. Bu yıl üçüncüsü 24-25-26 Aralık 2019 tarihlerinde İzmir’de (Ege Üniversitesi , Dokuz Eylül Üniversitesi ve Adnan Menderes Tıp Fakülteleri ) düzenlenecektir. Kursiyerler; belirtilen tarihlerde farklı eğiticiler ile beraber, üç farklı merkezde; preoperatif hastaları değerlendirme, radyolojik planlama ve ameliyatlara bizzat katılma fırsatı bulacaklardır. Konaklama masraflarının dernek olarak karşılanacağı kursumuzun, ulaşım giderleri kursiyerlerin kendilerine ait olacaktır. 

Başvuruda bulunmak isteyenlerin kısa özgeçmişlerini ve ilgili evrakları 16 Aralık 2019 tarihine kadar  http://etkinlik.citius.technology/kadadgezici2019izmir adresinden göndermeleri gerekmektedir. Kurs programı, kursa katılacak kişilerin isimleri ile beraber duyurulacaktır.  Başvuru koşulları aşağıda listelenmiştir.

Saygılarımızla

   

Başvuru Koşulları:

 

-          KADAD üyesi olmak

 

-          Üyelik aidat borcu bulunmamak

 

-          5 yıl veya daha az süredir Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmak

 

-          Üyelik şartı aranmadan son sene asistanları da; çalıştıkları merkezin Anabilim Dalı Başkanı veya Klinik Eğitim Sorumlusu’ nun onayı ile başvuru yapabilir

 

Prof.Dr.Bülent Atilla 

Kalça Diz Artroplasti Derneği Başkanı

 

Prof.Dr Semih Aydoğdu

Kalça Diz Artroplasti Derneği Yönetim Kurulu Üyesi

Kurs Koordinatörü

 

Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Dikkat

Yorum yazıp okuyabilmek için dernek üyesi olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.

Yorumlar